Wedstrijdschema seizoen 2017–2018

CHZNK = Chronos, Zwanenwater en Noordkop
LUC = Limmen, Uitgeest, Castricum
HG = Heerhugowaard, Geestmerambacht
AM = Alkmaar

 Datum (Club)wedstrijden 2017/18
versie: 5-10-2017
za14-oktober18.45-20.30Baanselectie/YF
20.45-23.00Categoriewedstrijd 500/1500
zo15-oktober18.00-20.00Categoriewedstrijd 100-300-500-1000
za21-oktober18.45-20.30CHZNK
20.45-23.00HG
zo22-oktober18.00-20.00LUC
za28-oktober18.45-20.30Baanselectie/YF
20.45-23.00HG
zo29-oktober18.00-20.00AIJC
za04-november18.45-20.30AM
20.45-23.00LUC
zo05-november18.00-20.30Gewestelijke C wedstrijd
za11-november18.45-20.30Baanselectie/YF
20.45-23.00Categoriewedstrijd 500/1000
zo12-november18.00-20.00CHZNK
za18-november18.45-20.30Categoriewedstrijd Pupillen 100/500/m
20.45-23.00AIJC
zo19-november18.00-20.00Ben Lieferinkbokaal (marathon)
za25-november18.45-20.30LUC
20.45-23.00AM
zo26-november18.00-20.00HG
za02-december17.30-22.00Holland Cup 2
zo03-december17.30-22.00Holland Cup 2
za09-december18.45-20.30Categoriewedstrijd 500/1500
20.45-23.00CHZNK
zo10-december18.00-20.00AM
za16-december18.45-20,30AIJC
20.45-23.00LUC
zo17-december18.00-20.00jeugdschaatswedstrijd
za23-december18.45-20.30HG
20.45-23.00Categoriewedstrijd 3000/5000 m
zo24-december18.00-21.00Kerst
za30-december18.45-20.30Categoriewedstrijd pupillen 100-300-500 m
20.45-23.00AM
zo31-december18.00-21.00Oudjaar
za06-januari18.45-20.30AIJC
20.45-23.00CHZNK
zo07-januari18.00-20.00LUC
za13-januariLandelijke Marathon
zo14-januari18.00-20.00Zes banen toernooi (marathon)
za20-januari18.45-20.30CHZNK
20.45-23.00HG
zo21-januari18.00-20.00AM
za27-januari18.45-20.30LUC
20.45-23.00LUC
zo28-januari18.00-20.00Categoriewedstrijd A, B, C, Neo 100/300/500 m
za03-februari18.45-22.00Regiosel. SS, C,B,A,Neo
zo04-februari18.00-20.00Baanselectie/YF
za10-februari18.45-20.30AIJC
20.45-23.00AM
zo11-februari18.00-20.30Huur HHWaard?
za17-februari18.45-20.30HG
20.45-23.00CHZNK
zo18-februari18.00-20.00Volharding
za24-februari18.45-20.30LUC
20.45-23.00AM
zo25-februari18.00-20.00CHZNK
za03-maart18.45-20.30Categoriewedstrjd jun. A/B 500/3000
20.45-23.00HG
zo04-maart18.00-20.00jeugdschaatswedstrijd
za10-maart18.45-20.30AM
20.45-23.00AIJC
zo11-maart18.00-21.00Fortysix Bokaal (Baankampioenschap Super Sprint
za17-maart18.45-20.30CHZNK
20.45-23.00LUC
zo18-maart18.00-20.00HG