Loopjournaal vanaf woensdag, 22 februari 2017.

Onder redactie van Klaas Tillema.

Hi Klaas, hierbij mijn bijdrage
Loopjournaal woensdag 22-2
Door de vakantie een wat lagere opkomst dan normaal, iets meer dan 10 lopers.
Inwerken bij het Zandspoor en inlopen op de parkeerplaats. Daarna een programma op de Achterweg: 4 x 2 min, 1 min, 6 x 1 min, 1 min, 10 x 30 sec, 30 sec. Een rustige herstel training. Henk heeft alles weer meegedaan. Helga en Nicole weer van de partij en Rob de buurman van Helga. Wim doet weer zijn uiterste best om de conditie op te vijzelen. Nico en Margreet trekken er flink aan. Roland doet de voor hem zo bekende harmonica training. Ik zelf bol nog een beetje uit om de lichte griep te boven te komen. Rob heeft het tempo er ook goed in. Ja, ben ik toch nog iemand vergeten of toch niet.
Groet Gerard Pater.

Zaterdag 26 februari
5 Lopers waarvan 1 gastloper en 3 met de achternaam Ruis en 1 dame….
Van te voren was op sociale media tussen sommige lopers overeengekomen om een rustige duurloop te gaan doen; dit idee werd echter niet in de gehele breedte van de groep gedragen.
Na rijp beraadt kwam om 15.59 het compromis in de vorm van een fartleg of zoals Wim zegt “ vaartspel” te gaan doen als trainingsvorm.
De route werd bepaald door Gerard en om de “vaart” kracht bij te zetten werden zijn befaamde, en inmiddels beruchte, Gerard heuvels en bergen in de richting van Bergen in het parcours opgenomen.
De tempo wisselingen gingen veelal bergop over in versnelling, boven gekomen groeperen en de hartslag naar beneden zien te krijgen (wel even de luwte op zoeken want de wind (6) was “ waterkoud” ) om vervolgens in het rustige tempo verder te gaan naar de volgende onverwachte (zo het hoort bij fartleg) opdracht te lopen. De tempo wisselingen bergop werden veelal een vader-zoon challenge.
Moe maar heel voldaan om 17.15 weer bij het bankje terug met banktotbank 10 KM!
Leuke training zeggen we dan weer!
Nico Ruis.

Zondag,
Om 9.00 uur bij het bankje 43 een lopersgroep van 9, complete groep? Er ontbreken nog een paar. Toch weer een nieuwe foto gemaakt.

Maandag,
Als eerste merken we op dat het rond 7 uur ‘s avond nog bijna licht is, dus het gaat de goede kant op wat dat betreft!
Windkracht 5 en buienradar hield zich aan de afspraak; rond 19.10 korte bui en daar bleef het bij.
9 lopers; enkelen weer even bijkomen van intensief weekje wintersport 😉 Emmeke had er weer helemaal zin in en we liepen de Zeeweg omhoog om vervolgens bij de Berenkuil links af om bij Il Primo de duinen uit te komen. Via de Negen Nessen richting Berger Polder en via Aagtdorp, Omloop, smalle paadje (opletten voor de plassen!) weer richting centrum.
Uit en thuis 12,5 KM in 70 minuutjes dus stevige maandag loop!
Roland spant de kroon want was al heen komen lopen uit Groet, terug dus ook en zal er bijna 19 KM op hebben zitten! Sjapoo!
Grt Nico Ruis

Nieuws:
Kijk ook eens op de website: www.sportclubchronos.nl Echt eens een keer doen, staan mooie foto’s op.

Op de foto als bijlage de gewonnen beker van de 21 km Gus-team. Staat in de winkel aan de Heereweg.

Groot-Frieslandpad.
Het Groot-Frieslandpad, het lange afstandswandelpad van Bergen aan Zee naar het Duitse Leer is klaar. Het 362 kilometer lange pad loopt vanaf Bergen aan Zee dwars door het Schoorlse duingebied, via de Schoorldammerbrug richting Krabbendam enz. Het pad is aangegeven door wit/rode bordjes/stickers, met soms vermeld Groot Frieslandpad. Bij het bezoekerscentrum staan de bordjes en op de hoek Blijdensteinsweg-Dr.Van Steinweg.

Piano-strepen op de weg.
De piano-strepen op de weg geven aan dat er een verhoging in de weg is, zodat je niet gelanceerd wordt. Ook handig voor lopers om te weten en te zien.
(Je nader een verkeerssituatie die extra alertheid vereist.)
Zie: http://www.dirkdebaan.nl/die-lastige-verkeersdrempels-toch.html

Nog een filmpje van GUS van Maarten van Meer onderaan de Zeeweg.
Onder Restaurant Zuiderduin van 14 februari 2017. Van 4.45 tot 7.19 minuten.
http://www.nhnieuws.nl/gemist/tv/30/231555/-/4

KALENDER:
Zondag, 5 maart 2017: Den Helder-Schagen over 25 kilometer.
Zondag, 12 maart 2017: City-Pier-City (CPC) Den Haag.
Zondag, 19 maart 2017: Clubcross AV Nova. Ook vrije deelname!
Maandag, 20 maart 2017. Inschrijving Cityrun Alkmaar. (Champion-leden eerder).
Zondag, 26 maart 2017: Begin zomertijd.
Zondag, 26 maart 2017:10e Circuit Run Zandvoort, nu ook 21,1 km.
Zondag, 2 april 2017: Brijder loop over 10 km.
Zondag, 9 april 2017: Marathon Rotterdam.
Paasmaandag, 17 april 2017: Paaspolderloop Nieuwe-Niedorp.
Zondag, 7 mei 2017: 10 EM Schagen, ook 5km en 10 km.
Dinsdag, 16 tm vrijdag, 19 mei: Avondwandel4daagse Schoorl.
Zondag, 21 mei 2017: 10 km en halve van Leiden.
Woensdag, 24 mei 2017: Cityrun Alkmaar.

Loopjournaal 15 februari 2017

Onder redactie van Klaas Tillema.

Training woensdag 15-2-2017.

Even wennen te gaan trainen zonder onze grote roerganger Klaas. Het leek wel lente, 9 graden en 2 bft wind. Een geschenk van de natuur aan ons lopers om rustig te kunnen herstellen van afgelopen zondag. Henk weer present. Wat een kanjer om de draad weer op te pakken. Wel rustig aan. Emmeke verzorgt op haar bekende manier het inwerken. Vooral het gezegde “are bien” is een mooie gegeven tijdens deze oefeningen. Ongetwijfeld zullen de niet West Friesen onder ons zich afvragen wat ze bedoelt. Na wat inloop oefeningen door Rob gaan we aan de slag richting de Bobbeleweg (of zoiets) en na 1 minuut rust weer verder na ‘t Klimduin. Weer 1 minuut rust. Daarna in gezwinde draf het gehele traject weer terug. Roland en Michiel trekken er lekker uit. De GUS lopers bollen lekker uit.
Na 4 maal deze actie is het mooi geweest. Het lijkt wel of er over de Zeeweg een warm windvlaag het dorp in kronkelt. We smachten naar nog meer zon en weer trainen in het licht. Maar zoals Bredero al zei “het kan verkeren” . Misschien nog weer dit jaar een winterse periode.
We rennen al pratend terug naar de waterige ijsbaan. Het wordt steeds stiller achter ons. Nico, Margreet en Emmeke zijn linksaf geslagen. Het wordt nu wel heel stil zonder Klaas. Toch wel weer mooi 10km gelopen als hersteltraining. Op naar huis en op de bank nog even inspecteur Morse meepakken.
Gerard Pater.

Zaterdag, Zondag, Maandag.
Er wordt weer gelopen alsof er geen GUS is geweest.
Dat zegt wel iets van het trainingsniveau.

Nieuws:
Hoi Klaas,
Zoals vanavond in het clubhuis van de ijsbaan met je afgesproken stuur ik je hierbij mijn e-mail adres: L.Kager@kpnplanet.nl Mijn naam: Linda Kager.
Ik liep de 10 km bij de Groet uit Schoorl Run in 0.55,04 Mag meteen ook in het journaal haha.
Groeten,
Linda.

Onderwerp: Groet uit Schoorl Run 2017
Goedemorgen Arjan
Op de Mizuno 21,1 km zijn jullie 3e geworden bij de Business Run, gefeliciteerd met deze prestatie!
Ik wil je volgende week de beker toesturen die bij deze prijs hoort. Kun je me het juiste adres toesturen?
Met vriendelijke groet,
Samantha Koopman
Junior Event Manager Le Champion.
Hi Klaas, wordt nu naar de winkel gestuurd. Arjan

Als bijlage de foto van het 21 km Ekoplaza-team.

Hallo Klaas,
Voor de statistieken: ik heb vorige week de Groet uit Schoorl 10km recreanten gelopen met als eindtijd 54,05. Niet mijn beste tijd, maar voor mij een prima tijd. Bovendien was het een prachtige loop met ideale omstandigheden. Dus genieten!
Ik hoop dat het inmiddels beter gaat met je voet en dat je weer snel hersteld bent.
Groet Jim van Elst

KALENDER:
Zondag, 5 maart 2017: Den Helder-Schagen over 25 kilometer.
Zondag, 12 maart 2017: City-Pier-City (CPC) Den Haag.
Zondag, 26 maart 2017:10e Circuit Run Zandvoort, nu ook 21,1 km.
Zondag, 2 april 2017: Brijder loop over 10 km.
Zondag, 7 mei 2017: 10 EM Schagen, ook 5km en 10 km.
Dinsdag, 16 tm vrijdag, 19 mei: Avondwandel4daagse Schoorl.
Zondag, 21 mei 2017: 10 km en halve van Leiden.
Woensdag, 24 mei 2017: Cityrun Alkmaar.

Uitslag GUS 2017

NaamNr201720162015201420132012
21,1 km
Paul Blom70461.31.11 1.35.171.37.35 1.34.161.33.52 1.35.45
Leon v.Bourgonje71111.36.08 1.44.001.48.59 1.49.13- 1.51.43
Sven Vroom77821.38.27
Sander Bergers101191.38.301.38.002.29.061.31.351.31.011.29.14
Niels Goudsblom70661.40.031.49.441.44.031.40.43--
Nico Ruis101101.41.242.00.511.55.04-1.49.251.42.23
Yde Dekker64171.43.011.48.471.48.221.44.441.46.371.42.22
Jolanda Grimbergen68791.42.0446.2445.24---
Carla Zandveld101291.49.032.44.041.42.551.42.091.42.301.44.32
Dick Molenaar101111.50.332.00.551.54.531.55.4259.01-
Rob v Andel101261.53.071.47.311.42.321.40.551.34.061.31.56
Arne Admiraal85051.59.15-----
Margreet Ruis101242.05.21-----
Gerard Pater101272.05.21-----
Anita Pielaet101252.06.27-----
Maddie Pauptit85062.19.50----
Klaas Tillema7151DNF1.45.511.45.021.44.271.42.411.47.29
30 KM
Dick Ernste115662.28.561.40.101.48.112.20.482.25.381.32.23
Harry Smit124562.34.06-----
10 KM
Chris Hoffman141342.1043.1643.35-1.37.551.42.18
Jeske Hoogeboom F30944.1744.2644.5445.0344.32-
Jos Hoogeboom141444.4246.1545.5351.1048.0945.15
Pelle Nijdam523845.53-----
Erik Kaandorp141045.0047.11----
Sander Kaandorp141546.1546.17-48.0648.32-
Richard Blom141746.2244.381.38.521.35.111.35.011.35.25
Wim Kraakman507250.21
Martin Tillema143852.03----
Maya Barsky205657.18-----
Marcella Krijgsman132057.5658.57----
Jaap Bootsma117859.0160.1060.03
Hermieke Veldman132960.0060.5059.0157.5158.1456.40
Marieke Stoop276361.2957.35----
Victor Verschoor267861.2951.0045.2346.3950.24-
Ekoplazateam 1 – 21,1 km: 3 e plaats.
Ekoplazateam 2 – 21,1 km: 12 e plaats.
Ekoplazateam – 10 km: 28 e plaats.
Lekker Puhteam 10 km: 2 e plaats.
Matthijs van Nieuwkerk: 1.03.46 op de 10k

Verslag Groet uit Schoorl Run door Klaas en Gerard

GUS 2017.

Wat een geweldige editie de 40e Groet uit Schoorl Run op zondag, 12 februari 2017.
Op de zaterdag had de organisatie alles rond staan begon het te sneeuwen: in de middag, in de avond en ’s nachts en ’s morgens was alles nog wit.
Spannend.
Maar alle deelnemers gingen wel op pad. Voor 10 uur stond de gehele rotonde op Schoorldam al vast.
Een groot gedeelte van onze lopersgroep waren ingeschreven via Ekoplaza en verzamelden zich op het Duinrand S terrein, waar we goed werden verzorgd. Zowel voor de 21,1 km als voor de 10 km. Beiden keren is een groepsfoto gemaakt.
11.00 uur start van de halve marathon: licht vriezend, een beetje koud, toen nog weinig wind en alles wit van de sneeuw, behalve het parcours: dat lag er piekfijn bij.
Er is alles aan gedaan. Later zag ik Michiel Beeldman vlak voor de finish van de 10 km op de fiets met de bezem in de hand richting De Blinkerd, met de geruststellende mededeling: wij zijn klaar, hele parcours is schoon.
Na het startschot van de 21,2 km de Voorweg af, dan een nieuw gedeelte van het parcours rechts het Dennenlaantje in. Wel een stuk smaller, maar het ging goed, lopers gingen dichter bij elkaar lopen. En wat een mooi gezicht in het Nollenbos de bomen wit van de sneeuw en dan de draaiende molen Kijkduin. Op de Heereweg meer ruimte om snelheid te maken, langs De Blinkerd en toen:

…….vlak voor Groet knapte er iets aan de buitenkant van mijn linkervoet en het was
OVER!!!!!
Toch nog niet direct opgeven, rustig proberen te gaan door de Harrie Kuijtenweg en parcours vervolgen. Een raar gevoel: lopers gingen met fluitend voorbij.
Anja stond bij het Bezoekerscentrum Staatsbosbeheer die heeft me liefdevol opgevangen en begeleid naar mijn tas. Door de masseurs in De Blinkerd is mijn voet ingetapet om rust en stevigheid!!!!!!!!!!
WIE MAAKT HET VERSLAG AF??????????
Klaas, in de lappenmand.

Dag Klaas,

Verder gegaan waar jij gestopt bent.

Samen met Margreet voorspoedig gestart maar de stress moest nog even uit mijn lijf. Was eerst mijn schoenen vergeten en toen weer terug naar huis. Toen in de file bij de rotonde daarna op de ventweg de verkeerde afslag naar Duinrand S genomen. Daarna reed ik in een verkeers fuik. Hardlopend op mijn gewone schoenen naar Duinrand S. Net op tijd om om te kleden en op de Ekoplaza foto te gaan. Geen ideale start dus maar wel op tijd gezamenlijk op pad. We hadden al weken van te voren afgesproken dat we niet op tijd zouden lopen maar vooral om te genieten en dat hebben we gedaan. Overal langs de kant bekenden van Margreet die haar aanmoedigden. Roland natuurlijk bij de opgang van de Zeeweg. Proberen je ritme te vinden en met een lekkere cadans te lopen. Ging bij Margreet prima. Bij mij iets minder door de stress van de start. Anita sloot nog even aan maar we liepen net iets te snel voor haar. Margreet haar hartslag onder de 180 en in een mooi tempo de Zeeweg op. Natuurlijk stond Truus ons aan te moedigen bij de Berenkuil. De Julianaweg op. Niets geen gladheid maar wel een prachtige witte omgeving. Richting het 11km punt bij de Blijdesteinsweg. Ik voel al aan dat het vandaag niet vanzelf zal gaan. Margreet loopt soepel en heeft nog geen idee van het lijden wat zich langzaam bij mij begint te ontwikkelen. Ik ben blij dat we samen lopen en zij me meetrekt. Km 12 richting de Zeeweg. Halverwege ontmoeten we de strakke Oostenwind en passeren we zonder ongelukken het struffel strookje van Margreet. Km 15 komt in zicht richting het strand. Even wat drinken en de spieren ontlasten. Nog naar 6km. Daar draaien we op zaterdag onze hand niet voor om. Dat moet lukken. Even kwam de zinsnede uit de Camera Obscura van Nicolaas Beets “hoe warm het was en hoe ver” in mijn hersenen spoken. Zeg maar liever “hoeveel veel pijn het al deed en hoe ver nog”. Margreet liep als een jonge hinde met een big smile voor me te draven. Even wat eten en op naar de laatste km’s. Gelukkig het bord van 17km gemist en toen waren het er nog maar 18, 19, 20. In het zicht van de finish verdween de pijn uit mijn benen en konden we samen nog wat versnellen. Nico stond ons voor de finish nog flink aan te moedigen. O wat was ik blij dat we het weer gedaan hadden. Gewoon samen volgens afspraak genieten en ook al heb je pijn kun je nog steeds genieten van zo’n mooie omgeving en prachtig evenement. Carla, Dick en Marcella vormden ons ontvangst comité. Volgend jaar weer! Waarom niet. In de 2e helft van 2017 waarschijnlijk wat meer tijd om het lange werk te doen. Kunnen we samen toch nog proberen een keer onder de 2 uur te finishen. Bedankt Margreet voor je steun.

Nog een woord van dank aan Arjan. Alles super geregeld bij Ekoplaza.

Groet, Gerard Pater.

Loopjournaal 8 februari 2017

Klaas

Onder redactie van Klaas Tillema.

Loopjournaal vanaf woensdag, 8 februari 2017.
Woensdag, Gerard Pater was de trainer. 16 lopers. Het was weer winter, met gevaar van gladde stukken op de weg, daarom niet gekozen voor de Zeeweg voor een rondje door het duin. Emmeke was er ook niet, dus…..alle 16 deden een oefening voor, dus de groep was goed warm getraind met 16 oefeningen.
Daarna een redelijke heftige duurloop richting Groet en de Hargerzeeweg volgend, waar het toch wat glad was. Gemiddelde snelheid iets boven de 10k per uur.

Zaterdag, om 4 uur behoorlijk sneeuwval, alles wit met 1 graad vriezend, hoe wordt het morgen?

Zondag, 12 februari 2017 Groet uit Schoorl Run (GUS).
Zie als bijlage het verslag en de uitslagen.
en
Hi Klaas,
|k was gisteravond vergeten om je even te mailen, maar Arne (die is ook
|nog
steeds lid) en ik hebben gisteren allebei de 21 km van de Groet uit Schoorl run gelopen.
Arne in 1.59.15 en ik in 2.19.50.
Voor Arne de eerste keer, helemaal niet slecht. Hij had lekker gelopen, zei hij.

Voor mij geen beste tijd, maar gezien het tekort aan training ben ik heel blij dat ik ‘m goed uitgelopen heb. Het parcours lag er inderdaad prachtig bij.
Verder zaten Hermieke en ik gisteren weer bij de Informatiebalie van de Groet uit Schoorl, het was de hele dag een prima sfeer, iedereen was vol lof over het parcours en de entourage. Het was weer prima georganiseerd.
Sterkte met je voet!
Groeten,
Maddie

Maandag, nog mooi winters loopweer.

Nieuw adres van:
Floor van Straaten, Boa en Noelle,
Israelslaan 48, 1816 VK Alkmaar.

Nieuws:
Onderwerp: Sponsorloop 10 km of Halve Marathon Leiden Hoi Klaas, Hieronder nieuwsbericht waar ik gisteravond over heb verteld. Wil jij deze delen met de lopers geabonneerd op het lopers journaal?

Hartelijke groet, Yde Dekker ydedekker@hotmail.com

Allen,

Een oproep voor deelname aan de 10 kilometer of halve marathon van Leiden. Loop mee voor een goed doel!.

Waarom Leiden?
Sam Veerman uit Warmenhuizen heeft een zeldzame botziekte genaamd fybreuze dysplasie (FD). Dit houd voor hem in dat hij heel snel een botbreuk in zijn linkerbeen kan oplopen. Klik op de link om een informatiefilmpje op YouTube te bekijken met uitleg https://youtu.be/hF9c7QBWWyo. Sam is inmiddels 16 jaar en komt nog geregeld in Leiden in het ziekenhuis voor controles, onderzoek en onlangs weer een operatie aan zijn been.

Ik heb via Sam een uitnodiging gekregen om mee te doen aan deze halve marathon op 21 mei 2017.

Inschrijving
Via de Bontius Stichting, verbonden aan het Leiden Universitair Medisch Centrum waar onderzoek naar FD wordt gedaan, kan de inschrijving worden geregeld.

Deelname is gratis, maar er is wel een donatie aan verbonden van minimaal € 100,-, maar als je dit via enkele donaties uit je omgeving bijeen kan brengen (het liefst natuurlijk meer) dan zou dat mooi zijn. In ruil voor de donatie ontvang je een t-shirt, nieuwsbrieven en worden deelnemers aan het team “loop mee voor FD” uitgenodigd voor een inspiratiebijeenkomst. Ook verkeer je je als deelnemer in goed gezelschap. Naast diverse onderzoekers die werken in het team Fibreuze Dysplasie van het LUMC lopen ook Suzan Nieman (Schoorl) en Jos Hoogeboom (Tuitjenhorn) mee voor dit mooie goede doel.

Inschrijven kan via de onderstaande link https://forms.lumc.nl/lumc2/bontius-loop-mee-voor-fd

Na inschrijving ontvang je een handreiking fondsenwerving en op kort termijn een uitnodiging voor de inspiratiebijeenkomst.

Informatie Bontius Stichting
https://www.lumc.nl/org/bontius-stichting/
Bontius Stichting | LUMC
www.lumc.nl
Steun het wetenschappelijk onderzoek van het LUMC met uw donatie voor de Bontius Stichting.
Hartelijke groet,
Yde Dekker ydedekker@hotmail.com

KALENDER:
Zondag, 5 maart 2017: Den Helder-Schagen over 25 kilometer.
Zondag, 26 maart 2017:10e Circuit Run Zandvoort, nu ook 21,1 km.
Zondag, 2 april 2017: Brijder loop over 10 km.
Zondag, 7 mei 2017: 10 EM Schagen, ook 5km en 10 km.

Loopjournaal 1 februari 2017

Klaas
Onder redactie van Klaas Tillema.

Loopjournaal vanaf woensdag, 1 februari 2017.
Woensdag, ’s Middags was het hufterig koud, daarna liep de temperatuur omhoog tot 8 graden, zonder wind, later een beetje regen. Te veel kleren aan. 17 lopers, stijgende lijn. Training op de Omloop: 7 minuten en 45 seconden:
4 minuten duur, 2 minuten versnellen, 1 minuut versnellen, 45 seconden uit je dak.
Twee keer richting Bergen, twee keer terug. En het klopte precies.

Vrijdag, geboorte!!
Ons hardlooplid Floor van Straaten, adres nog van haar moeder Bogtmanweg 14,
1747 HX Tuitjenhorn
floorvanstraaten@hotmail.com en haar man: Boa hebben vrijdag 3 februari 2017 een dochter gekregen, ze heet Noelle.

Zaterdag,
Startnummer GUS op zaterdag ontvangen.

Maandag,

Nieuws.
Om in de stemming te komen:
Verslag 2016 van Dick Ernste en uitslagen GUS 2016.

Lees het Bergens weekblad van woensdag aanstaande.

Het parcours Gus 2017 is weer anders. Nu door Groet over de Heereweg, dan links de HARRIE KUIJTENWEG in.
Wie was Harrie Kuijten?
Kunstschilder (1883-1952), wonende en werkende in Groet, Heereweg 305.
Behoorde tot de Bergense Schoorl. Heeft veel geschilderd in en rondom Groet en op het strand. De schilderijen zijn zeer herkenbaar.
Zijn dochter Cecile woont in het huis dat is ingericht als “Atelier Harrie Kuijten”, elke zondag open van twee tot vijf uur. Kijk eerst op de website naar zijn schilderijen.

DINSDAGAVOND:
Haal de finish met een glimlach
Hoi Klaas,
Onderstaand bericht is misschien interessant voor vermelding het loopjournaal.
Als de link niet werkt, kijk dan op sportrusten.nl

Groetjes, Carla

Beste loper,
Haal de finish met een glimlach.
Zo heet het gratis webinar van aanstaande dinsdag om 20:00 uur. Want dat is het doel van Sportrusten, dat je ook de laatste kilometers nog kunt lachen.

Omdat je geen blessure hebt, omdat je nog energie hebt en omdat je (ja echt
waar) een persoonlijk record loopt. Het schema van Stans van der Poel waarbij je niet meer traint dan 14 kilometerheeft inmiddels duizenden lopers glimlachend naar de streep gebracht.

Wil jij dat ook dit jaar? Maar heb je nog wat vragen of twijfels? Hoe bepaal je marathonhartslag? Hoe weet je of je genoeg traint? Maarten geeft dinsdag een gratis webinar over De Marathonrevolutie. Het begint om 20:00 uur en de eerste
45 minuten is informatief en daarna kun je vragen stellen. Je kunt het webinar gewoon achter je computer volgen, daarvoor hoef je niets te installeren, je hoeft je alleen op te geven.

Wees erbij dinsdag, het is zeer leerzaam en leuk.

Koen de Jong, schrijver van “ sportrusten” en “DE marathonrevolutie”.

KALENDER:
Zondag, 12 februari 2017: Groet uit Schoorl Run.
Zondag, 5 maart 2017: Den Helder-Schagen over 25 kilometer.
Zondag, 26 maart 2017:10e Circuit Run Zandvoort, nu ook 21,1 km.
Zondag, 2 april 2017: Brijder loop over 10 km.
Zondag, 7 mei 2017: 10 EM Schagen, ook 5km en 10 km.