Uitslag GUS 2017

NaamNr201720162015201420132012
21,1 km
Paul Blom70461.31.11 1.35.171.37.35 1.34.161.33.52 1.35.45
Leon v.Bourgonje71111.36.08 1.44.001.48.59 1.49.13- 1.51.43
Sven Vroom77821.38.27
Sander Bergers101191.38.301.38.002.29.061.31.351.31.011.29.14
Niels Goudsblom70661.40.031.49.441.44.031.40.43--
Nico Ruis101101.41.242.00.511.55.04-1.49.251.42.23
Yde Dekker64171.43.011.48.471.48.221.44.441.46.371.42.22
Jolanda Grimbergen68791.42.0446.2445.24---
Carla Zandveld101291.49.032.44.041.42.551.42.091.42.301.44.32
Dick Molenaar101111.50.332.00.551.54.531.55.4259.01-
Rob v Andel101261.53.071.47.311.42.321.40.551.34.061.31.56
Arne Admiraal85051.59.15-----
Margreet Ruis101242.05.21-----
Gerard Pater101272.05.21-----
Anita Pielaet101252.06.27-----
Maddie Pauptit85062.19.50----
Klaas Tillema7151DNF1.45.511.45.021.44.271.42.411.47.29
30 KM
Dick Ernste115662.28.561.40.101.48.112.20.482.25.381.32.23
Harry Smit124562.34.06-----
10 KM
Chris Hoffman141342.1043.1643.35-1.37.551.42.18
Jeske Hoogeboom F30944.1744.2644.5445.0344.32-
Jos Hoogeboom141444.4246.1545.5351.1048.0945.15
Pelle Nijdam523845.53-----
Erik Kaandorp141045.0047.11----
Sander Kaandorp141546.1546.17-48.0648.32-
Richard Blom141746.2244.381.38.521.35.111.35.011.35.25
Wim Kraakman507250.21
Martin Tillema143852.03----
Maya Barsky205657.18-----
Marcella Krijgsman132057.5658.57----
Jaap Bootsma117859.0160.1060.03
Hermieke Veldman132960.0060.5059.0157.5158.1456.40
Marieke Stoop276361.2957.35----
Victor Verschoor267861.2951.0045.2346.3950.24-
Ekoplazateam 1 – 21,1 km: 3 e plaats.
Ekoplazateam 2 – 21,1 km: 12 e plaats.
Ekoplazateam – 10 km: 28 e plaats.
Lekker Puhteam 10 km: 2 e plaats.
Matthijs van Nieuwkerk: 1.03.46 op de 10k

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

een × 5 =