Bosloop 3e kerstdag een succes

Bosloop 3e kerstdag een succes

2022-12-27 0 Door Dennis van Dok

De Chronos Bosloop op dinsdag 27 december was zeer geslaagd te noemen. Hoewel het bij lange na niet kon tippen aan de deelnemersaantallen van eerdere kerstlopen, was de opkomst op deze dag die voor velen een gewone werkdag was zeer goed te noemen. De bijna honderd deelnemers hadden prachtige omstandigheden: fris maar zonnig weer.

Er was goed reclame gemaakt voor het evenement door gastvrouw Jolijn van JOOP bij het klimduin, en via sociale media wisten veel mensen onze loop te vinden.

Snelste loper bij de kwart marathon was uiteindelijk Jesper Slik. De atleet uit Duivendrecht finishte in een zeer snelle tijd van 37.48.

Jesper Slik komt als eerste over de finish bij de kwart marathon
Jesper Slik wint de kwart marathon bij de bosloop op 27 december 2022.

Diverse deelnemers lieten ons weten hoe mooi ze het parcours vonden, ook al was het zwaar met al die klimmetjes. Voor al onze vrijwilligers in het bos is het ook leuk en dankbaar werk om iedereen een prettige en sportieve ochtend te bezorgen.