Categorie: Schaatsuitslagen

De complete uitslagen van september en oktober:

Wedstrijduitslagen

Trainingswedstrijd KNSB- en topteams, IJsstadion Thialf te Heerenveen,
zaterdag 22 september 2018,
500m. 1500m. totaal
Rachelle van de Griek (DA2) 41.82 cr 2:09.55 cr 85.003

Open wedstrijd, IJsstadion Elfstedenhal te Leeuwarden,
zondag 23 september 2018,
500m. 1000m. totaal
Rachelle van de Griek (DA2) 41.98 1:24.62 cr 84.290

Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams, IJsstadion Thialf te Heerenveen,
zaterdag 6 oktober 2018,
5000m. totaal
Marcel van Ham (HSA) 6:46.08 40.608

Trainingswedstrijd KNSB- en Topteams, IJsstadion Thialf te Heerenveen,
zaterdag 13 oktober 2018,
5000m. totaal
Marcel van Ham (HSA) 6:44.81 40.481

Supersprintwedstrijd voor Pupillen, IJsstadion De Meent te Alkmaar,
zaterdag 13 oktober 2018,
100m. 100m. 300m. 300m. totaal
Frank Bouman (HPC) 15.16 15.21 41.97 pr 41.28 pr+cr 113.62
Floris Hink (HPC) 15.71 pr 15.32 pr 44.29 pr 44.08 pr 119.40
Mats Verschoor (HPD) 16.74 pr 17.79 44.73 pr 45.38 124.64
Dan Nastas (HPC) 17.22 pr 16.37 pr 45.52 pr 45.70 124.81
Isabella Molenaar (DPC)17.41 16.93 45.65 pr 47.00 126.99
Digna Joosse (DPD) 16.16 pr+cr dns 41.39 pr+cr 41.82 99.37

Categoriewedstrijd voor alle categorieën, IJsstadion De Meent te Alkmaar,
zaterdag 13 oktober 2018,
500m. 1000m. totaal
Jim van Elst (H55) 1:02.97 2:02.66 124.300

Rabo Holland Cup/IJsselcup, IJsstadion De Scheg te Deventer,
zondag 21 oktober 2018,
5000m. totaal
Marcel van Ham (HSA) 6:39.66 (9e) 39.966

Baanselectiewedstrijd, IJsstadion De Meent te Alkmaar,
zondag 21 oktober 2018,
100m. 300m. 300m. totaal
Rachelle van de Griek (DA2) 11.69 (cr) 27.40 (cr) 27.62 30.03

Pure Sprintwedstrijd voor Pupillen, IJsstadion De Meent te Alkmaar,
zaterdag 27 oktober 2018,
100m. 500m. 300m. totaal
Frank Bouman (HPC) 15.37 1:08.11 42.30 43.092
Digna Joosse (DPD) 16.32 1:11.35 (pr+cr) 43.07 44.946
Mats Verschoor (HPD) 16.42 (pr) 1:18.31 (pr) 45.44 47.228
Isabella Molenaar (DPC) 16.53 (pr) 1:17.74 (pr) 47.85 48.028
Tygo de Lange (HPD) 17.90 (pr) 1:24.03 (pr) 49.59 (pr) 51.236
Madelief de Lange (DPB) 18.51 (pr) 1:27.43 (pr) 51.74 (pr) 53.242
Floris Hink (HPC) DNS 1:12.00 (pr) 44.68 29.293
Dan Nastas (HPC) 15.80 (pr) DNF 47.74 31.713

Schaatscircuit, IJsstadion Thialf te Heerenveen,
zaterdag 27 oktober 2018,
500m. 1000m. totaal
Rob Wartenhorst (H50) 43.35 1:22.70 (pr+cr) 84.700

Erfurt Race, Gunda Niemann-Stirnemann Halle te Erfurt,
zaterdag 27 oktober 2018,
500m. 1000m. totaal
Rachelle van de Griek (DA2) 41.67 (cr) 1:23.03 (cr) 83.185

Categoriewedstrijd, IJsstadion De Meent te Alkmaar,
zaterdag 27 oktober 2018,
500m. 1000m. totaal
Sebastiaan McKay (HSA) 42.85 1:24.85 85.275

Categoriewedstrijd IJsstadion De Meent te Alkmaar,
zondag 28 oktober 2018,
500m. 3000m. totaal
Rob Wartenhorst (H50) 42.88 4:29.81 87.848

500m. 1500m. totaal
Jimvan Elst (H55) 1:02.26 3:07.76 124.846

Uitslagen trainingswedstrijden

2021-03-17 0

Schaatsfederatie Testwedstrijd Pupillen DEF, IJsstadion De Meent te Alkmaar, zaterdag 6 maart 2021:   100 meter 300 meter punten Yenthe Zutt (DPD) 15.62 (pr) 42.15 (pr) 57.770 David Meedendorp (HPD) 14.58 (pr) 44.28 58.860 Lucie Knauf (DPD) 14.86 (pr+cr) 44.48 (pr) 59.340 Sara Pruiksma (DPD) 16.47 46.97 63.440 Schaatsfederatie Testwedstrijd Pupillen BC, IJsstadion De Meent…

Door Dennis van Dok