Het licht is terug.

Niet dat het is weggeweest maar het is er weer tijdens het hardlopen op de woensdagavonden. Het ijs op de ijsbaan is verdwenen en voor de schaatsers onder ons kan de zomertraining weer opgepakt worden. Eigenlijk nu we een maand rust hebben maar sinds een groot aantal jaren trainen we lekker door. Het zou ook zonde zijn om bij het ontluiken van de natuur niet te gaan lopen in de mooiste achtertuin van Nederland, het duin, bos en zee gebied in Schoorl. Eindelijk verlaten we weer het asfalt, de donkere wegen, de wel of niet brandende lantaarnpalen. De temperatuur gaat omhoog, de korte broeken kunnen aan. We snellen weer door de bos en paarden paden, een rondje naar de zee. Wie zou hier niet aan mee willen doen!
Nu geen reden meer om nog thuis te blijven. Komt allen en ik schotel jullie een afwisselend programma voor. Voor ieder wat wils, lekker sociaal en toch uitdagend. De heuvels zullen zeker niet ontbreken. Rob neemt de training eind april weer over.

Groet Gerard

Feestavond Sportclub Chronos 21 april 2017

Het bestuur nodigt alle leden uit om samen de seizoenswisseling te vieren. De ijsbaan is gesloten en voor de lopers is de loopcompetitie afgerond. Nu kunnen de deelnemers van de diverse looptrainingen volop gaan genieten van het duin en gaan ook de racefietstrainingen weer van start.

Kom allemaal naar de gezellige feestavond en verras de organisatie met jullie komst. Laat ons weten via de mail dat je komt: wimatas@ziggo.nl. Dit in verband met het inslaan van consumpties.

Locatie feestavond:

T&O Ontmoetingscentrum in Bergen aan de Kogendijk 42 A

Aanvang: 21 april om20.00 uur

Doelgroep: Jong en oud

Programma:

  • Ontvangst,
  • Bordspel competitie in drie ronden,
  • Uitreiking schaats- en loopprijzen in de pauze tussen de competitieronden,
  • Prijsuitreiking bordspelcompetitie,
  • Nazit.

Vuurtorentrail Ameland, zondag 19 maart 2017

Geschreven door Dick Ernste

Mijn collega Arwen wees mij op de Vuurtorentrail op Ameland, vuurtorentrail.nl.
Zelf had ze al een startnummer voor de 35 kilometer. Maar Ameland, dat is wel erg ver weg. Hoe kom je daar? In een dag heen en weer is niet te doen. En om er nou een heel weekend van te maken? Het bleef toch in mijn hoofd zitten. Vast een erg mooie trail, misschien nog uitgestrektere duinen dan bij ons. En avontuurlijker, want daar ken ik de duinpaadjes niet.

“Vuurtorentrail Ameland, zondag 19 maart 2017” verder lezen

Uitslag GUS 2017

NaamNr201720162015201420132012
21,1 km
Paul Blom70461.31.11 1.35.171.37.35 1.34.161.33.52 1.35.45
Leon v.Bourgonje71111.36.08 1.44.001.48.59 1.49.13- 1.51.43
Sven Vroom77821.38.27
Sander Bergers101191.38.301.38.002.29.061.31.351.31.011.29.14
Niels Goudsblom70661.40.031.49.441.44.031.40.43--
Nico Ruis101101.41.242.00.511.55.04-1.49.251.42.23
Yde Dekker64171.43.011.48.471.48.221.44.441.46.371.42.22
Jolanda Grimbergen68791.42.0446.2445.24---
Carla Zandveld101291.49.032.44.041.42.551.42.091.42.301.44.32
Dick Molenaar101111.50.332.00.551.54.531.55.4259.01-
Rob v Andel101261.53.071.47.311.42.321.40.551.34.061.31.56
Arne Admiraal85051.59.15-----
Margreet Ruis101242.05.21-----
Gerard Pater101272.05.21-----
Anita Pielaet101252.06.27-----
Maddie Pauptit85062.19.50----
Klaas Tillema7151DNF1.45.511.45.021.44.271.42.411.47.29
30 KM
Dick Ernste115662.28.561.40.101.48.112.20.482.25.381.32.23
Harry Smit124562.34.06-----
10 KM
Chris Hoffman141342.1043.1643.35-1.37.551.42.18
Jeske Hoogeboom F30944.1744.2644.5445.0344.32-
Jos Hoogeboom141444.4246.1545.5351.1048.0945.15
Pelle Nijdam523845.53-----
Erik Kaandorp141045.0047.11----
Sander Kaandorp141546.1546.17-48.0648.32-
Richard Blom141746.2244.381.38.521.35.111.35.011.35.25
Wim Kraakman507250.21
Martin Tillema143852.03----
Maya Barsky205657.18-----
Marcella Krijgsman132057.5658.57----
Jaap Bootsma117859.0160.1060.03
Hermieke Veldman132960.0060.5059.0157.5158.1456.40
Marieke Stoop276361.2957.35----
Victor Verschoor267861.2951.0045.2346.3950.24-
Ekoplazateam 1 – 21,1 km: 3 e plaats.
Ekoplazateam 2 – 21,1 km: 12 e plaats.
Ekoplazateam – 10 km: 28 e plaats.
Lekker Puhteam 10 km: 2 e plaats.
Matthijs van Nieuwkerk: 1.03.46 op de 10k

Schaatsen op de Schoorlse IJsbaan

Het is deze winter niet echt een schaatswinter geworden, maar toch is de ijsbaan in Schoorl een paar dagen open geweest voor de jeugd en dat heeft mooie plaatjes opgeleverd. Hier een impressie van Reinoud Warnaar.

 

Schaatskamp 2017

Beste leden,

Het is weer zover, het trainingskamp naar Groningen staat voor de deur!
Dit weekend is bedoeld voor alle licentieleden van de club.

We gaan vrijdag 17 februari om 15.45 uur vertrekken vanaf ijsbaan de Meent en dan komen we zondag 19 februari rond 17.00 uur weer aan op de Meent. We overnachten in een groepsaccommodatie en gaan op vrijdagavond, zaterdagochtend en zondagochtend op het snelle ijs van Kardinge trainen. Als afsluiting gaan we in het subtropisch zwembad zwemmen.

De kosten voor dit weekend zullen € 75,- per persoon bedragen. Afhankelijk van het aantal auto’s en deelnemers kunnen deze kosten mogelijk hoger of lager uitvallen, het eventuele verschil zal na het kamp verrekend worden. Ook de club doet een financiële bijdrage om dit kamp mogelijk te maken.

Enthousiast geworden? Geef je dan snel op (uiterlijk zondag 22 januari) door een mailtje te sturen naar jeugdschaatsenbergen@hotmail.com of door het antwoordstrookje bij je trainer in te leveren. Voor iedereen onder de 18 jaar geldt dat sowieso het strookje, met handtekening van de ouder/verzorger ingeleverd moet worden. Geef bij je naam ook even aan of je een auto hebt en hoeveel personen met je mee kunnen rijden. Voor eventuele vragen kunnen jullie mij een email sturen.

Groetjes,

Richtje Taal (06-41001513)

Download het inschrijfformulier

Uitslag Kerstloop Sportclub Chronos 2016

Sportclub Chronos is een fusie van de STG Bergen en STG Schoorl.

Voor het tweede jaar hebben we vanuit het clubgebouw van Il Primo de kerstloop georganiseerd. Met de grote pylonen van de firma Min hebben we start vakken gemaakt voor de 6,15 km en de 10 km om de start goed te laten verlopen. Onder de bezielende leiding van de starter en de mensen op de posten is alles perfect verlopen en hebben de lopers het prachtige parcours af kunnen leggen zonder dat er iemand verkeerd gelopen is. De temperatuur was prima om hard te lopen. Er is dan ook een parcours record gelopen door Edo Baart op de 10 km. Koen Durville, negen jaar oud, uit Amsterdam liep op de 10 km een tijd van 55 min en 15 sec.

Edo Baart, winnaar op de 10km

De lopers hadden loopnummers met de nieuwe clubkleuren, waardoor de herkenbaarheid aan de finish vergroot is. Ook zijn er tijdens de loop foto’s gemaakt van lopers. Voor de foto’s kunt u terecht op facebook https://www.facebook.com/sportclubchronos.

De uitslagen voor de verschillende afstanden zijn:

6 km meisjes:
Silje Badert Warmenhuizen 27min en 33 sec.
Sanne v. Oort Haarlem 32 min en 47 sec.
6 km jongens:
Santiago Perezz Bergen 27 min en 44 sec.
Tibbe Jong Den Helder 28 min en 42 sec.
6 km dames:
Jeske Hoogeboom Groet 26 min en 31 sec.
Irene Zonneveld Bergen 27 min en 20 sec.
6 km Heren:
Marc Hulzebos Den Helder 22 min en 47 sec.
Vicent Dynamic Schagen 25 min en 31 sec.
10 km heren:
Edo Baart Bergen 36 min en 54 sec.
Roy Lagerburg Amsterdam 39 min en 03 sec.
10 km dames:
Carola van Assem Rotterdam 47 min en 59 sec.
Jolice v.d. Berg Chicago 49 min en 33 sec.
15 km heren:
Frank v.d. Sluis Assendelft 55 min en 41 sec.
Tom Bellord Almaar 56 min en 59 sec.
15 km dames:
Suzanne v.d. Weide Den Helder 1 uur en 05 min en 13 sec.
Chantal v.d. Wal/Goldman 1 uur en 09 min en 25 sec.

De Sportclub Chronos bedankt alle medewerkers van de Bosloop, Il Primo en firma Min voor hun inzet en bijdrage.

Tot volgend jaar.

.

Voor nader informatie verwijzen we u naar onze website: www.sportclubchronos.nl.